בר מצווה בבית כנסת

כיצד ניתן לשדרג את טקס הבר מצווה בבית כנסת? מה היא העלות של ליווי של זמר מקצועי לבר מצווה בבית כנסת? איך הופכים בר מצווה בבית כנסת לחגיגה?

למרבית הבתים הפחות מסורתיים, בר מצווה בבית כנסת היא אירוע אשר קשה מאוד לתכנן. בין השעה המוקדמת לריחוק של חלק מהאורחים מן הדת, יש לעשות מאמצים כבירים אם ברצונך שהאורחים שלך ייהנו ושהטקס יעבור בצורה חלקה. בניגוד לדעה הרווחת, ישנן דרכים אדירות לשדרג כל טקס בר מצווה בבית כנסת כך שהוא ישלב את כל האורחים שלך ויהפוך לחווייתי ומהנה. הוספת ליווי של זמר חזן היא דרך בטוחה לשדרג את טקס בר המצווה של הבן שלך מבלי לחרוג מהתקציב שלך לאירוע.

מדוע חשוב לתכנן בר מצווה בבית כנסת

אורחים אשר מגיעים לבר מצווה בבית כנסת עושים, במרבית המקרים, דרך ארוכה בשעות לא נוחות. כאשר האורחים אינם דתיים הדוקים, התפילות הרגילות אינן מעוררות אותם וכך נוצר טקס עייף אשר יכול להביש את הנער. מעבר לכך, בעזרת תכנון נכון של טקס בר מצווה בבית כנסת ניתן להתאים את מהלך הטקס לאופי הנער ולוודא שהחוויה תהיה טובה עבורו. חזן זמר לטקס בר מצווה בבית כנסת יכול לקחת חלק מאור הזרקורים המופנה אל הנער ולהציע לו תמיכה כאשר הוא נמצא במרכז תשומת הלב.

לוודא שהשמחה שלך תהפוך לחגיגה

זמר חזן מקצועי יכול להגיע בליווי של להקה מלאה, כלי נגינה ספציפיים או רק הקול המיוחד שלו והניסיון שלו בליווי טקסים מסוג זה. הליווי של הזמר חזן מורגש לאורך כל הטקס והוא מוחק את כל הדרך שהאורחים שלך עברו ונותן להם אנרגיות לשמוח ולחגוג איתך.

אסף שפר – עוזר לך להפיץ את השמחה

אסף שפר הוא חזן, פייטן וזמר מקצועי ומנוסה אשר מציע ליווי למגוון רחב של שמחות ואירועים. הודות לניסיון של שנים, כישורון שירה ייחודי והיכרות עם כל התפילות, הזמירות והשירים הרלוונטיים, אסף יכול להפוך כל טקס בר מצווה בבית כנסת לאירוע חוויתי שכולם יזכרו לטובה וידברו עליו. עכשיו זה הזמן שלך ליצור איתי קשר טלפוני ולשמוע על כל האפשרויות הרלוונטיות עבור בר המצווה שלך.

חשוב ביותר ! – צפו בתחושות הורים שכבר עשו בר מצווה

עליה לתורה בבית כנסת 

הגיע זמן עלייה לתורה של החתן בר מצווה והאפשרויות הן רבות

בוקר יום העליה לתורה

תפילה חגיגית בבית הכנסת השכונתי בעירכם עם כל המשפחה והחברים

כניסה לחתן בר המצווה עם חופה שופרות ותופים כאשר כל עיני המשפחה נשואות לילד היקר מכל שהפך בחור כשהגיע לגיל מצוות

שירי בר מצווה ,  ניגונים ושירים בתפילה , שבחי ירושלים , והאר עיננו וכדו'

מניסיון שלנו נוכל לכתוב בנימה אישית , אין כמו אהבת הורים לבנם שמתורגמת לחיבוק משפחתי עם מסורת יהודית אותנטית בבית כנסת או בכותל

עלייה לתורה שתיזכר להמון שנים במהות בתוכן ובחיבור לעם ומורשת עם ישראל